3. HNL središte - 28. kolo Samobor – Segesta 1:1 (0:1)

Sudac: Mlakar (Zagreb) Pomoćnici: Tomić (Zagreb) i Grgurić (Brdovec)

Strijelci: 0:1 Mesić (34), 1:1 Merkl (50)

Samobor: Fabijan, Puškarić, Horvat (od 46. Fučkar), Štoos (od 46. Plepelić), Zeljković, Čičko, S. Raić, Goleš, I. Raić (od 82. Vlašić), Kovačić, Merkl; Trener: Stjepan Bašić

Segesta: V. Kovačević, Ž. Kovačević, Baglama (od 64. Ma. Medarić), Teofanović, Mi. Medarić, Cvetnić, Eminić (od 74. Oreščanin), Mesić (od 74. Vidović), Milinković, Franjić; Trener: Ivica Vidović

Igrač utakmice: Drago Zeljković (Samobor)

Segesta je u prvome dijelu pokazala više želje od Samoboraca što je materijalizirala vrlo lijepim pogotkom Mesića. To je inače igrač koji je u prošlome kolu postigao pet (!) pogodaka. Nakon izvršene dvije izmjene na poluvremenu, Samoborci su u nastavku zaigrali angažiranije i izjednačili preko Merkla nakon samo pet minuta igre u drugome dijelu. Dojam je da su oba sastava igrali s rezervom, što je posljedica činjenice da je Segesta uvjerljivim prvim mjestom osigurala ulazak u drugu ligu, a Samoborci se nalaze u gornjem dijelu ljestvice i posljednja će im dva susreta biti pitanje prestiža.

Mladen Sirovica

Prva kvalifikacijska utakmica za popunu 1. HMNL Torcida - Sokoli 9:1 (4:1)

Sokoli korak do ispadanja

SPLIT – Mala dvorana Gripe

Gledatelja 700

Suci: Ćustović (Dubrovnik) i Proleta (Opuzen)

Delegat: Jurić (Vranjic)

Strijelci: 1:0 Gudelj-Velaga (9), 2:0 Gudelj-Velaga (9), 3:0 Gudelj-Velaga (10), 3:1 Kižlin (17), 4:1 Cikojević (20), 5:1 Gudelj-Velaga (26), 6:1 Bokan (28), 7:1 Vlaški (30), 8:1 Vlaški (38), 9:1 Vlaški (39)

Torcida: Čupić, Veličković, Bokan, Gudelj-Velaga, Radan, Mrsić, Depeder, Parčina, Cikojević, Vlaški, Matenda, Gabrić; Trener: Mario Grubić

Sokoli: Pintar, Župetić, Kos, Matković, Kižlin, Kauzlarić, Marković, Dubić, Bukovac, Žitković; Trener: Marijan Lenard

Igrač utakmice: Slobodan Gudelj-Velaga (Torcida)

U prvoj od dvije utakmice koje bi trebale odrediti tko će sljedeće sezone igrati u prvoj malonogometnoj ligi, Torcida je pokazala mnogo više i Sokolima će trebati čudo da u uzvratu dostignu zaostatak iz Splita. Do 9. minute stvari za Sokole nisu izgledale loše, ali tada Gudelj-Velaga postiže tri pogotka u samo dvije minute i domaćin dolazi do uvjerljivog vodstva. U nastavku još bolja igra Torcide koja je nošena brojnom publikom deklasirala Sokole i ostvarila teško dostižnu prednost.