Mali nogomet 1.HNL - 22.kolo Petar Rauch – Sokoli 7:3 (1:1)

ZAGREB – Dvorana Sutinska vrela

Gledatelja 30

Suci: Čulina i Vukušić (oba iz Zagreba)

Delegat: Cvitković (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Kižlin (12-10m), 1:1 Bjelić (13), 2:1 Purgar (21), 3:1 Čuljak (21), 3:2 Kauzlarić (22), 4:2 Čuljak (22), 5:2 Huskić (26), 6:2 Janošević (32), 6:3 Kauzlarić (35), 7:3 Hertl (36)

Petar Rauch: Kovačević, Žabčić, Purgar, Bjelić, Huskić, Leskovar, Hertl, Čuljak, Janošević, Vulelija, Kranjčec, Idrizi; Trener: Romeo Čižmešija

Sokoli: Pintar, Kižlin, Marković, Kos, Matković, Kauzlarić, Petković, Dubić, Žitković; Trener: Marijan Lenard

Žuti karton: Petković (17)

Igrač utakmice: Domagoj Purgar (Petar Rauch)

Sokoli su u prvome dijelu bili u najmanju ruku ravnopravni i držali su neriješen rezultat. No, već u prve dvije minute nastavka domaćini postižu tri pogotka i tako se rezultatski odvajaju i rješavaju pitanje pobjednika.

Ova utakmica i nije imala (pre)veliki naboj zato što su i prije nje igrači Petar Raucha osigurali drugo mjesto, dok su Sokoli izborili kvalifikacije za ostanak u prvoj ligi u kojima će odmjeriti snage sa splitskom Torcidom.

Mladen Sirovica

3. HNL središte - 27. kolo ZET – Samobor 7:1 (5:0)

Debakl Samobora

ZAGREB – Igralište ZET-a

Sudac: Hrastovčak (Karlovac) Pomoćnici: Bručić i Tonković (oba iz Karlovca)

Delegat: Uroić (Gradec)

Strijelci: 1:0 Bobinec (1), 2:0 Bobinec (15), 3:0 Uzelac (25-11m), 4:0 Bobinec (39), 5:0 Križić (45), 6:0 Bertol (62), 6:1 Fučkar (78), 7:1 Uzelac (82)

ZET: Gluić, Križić, Buconjić, Z. Latinčić (od 51. Bakran), Đurđević, Fistrić, Večenaj (od 58. Bertol), A. Latinčić (od 32. Marijan), Peco, Bobinec, Uzelac; Trener: Žarko Šetka

Samobor: Muratović, Štoos, Horvat (od 46. Fučkar), Makarun (od 54. Puškarić), Zeljković, Tuđman (od 46. Čičko), Goleš, Plepelić, Merkl, Kovačić, Barbić; Trener: Stjepan Bašić

Igrač utakmice: Dražen Bobinec (ZET)

Katastrofa Samoboraca počela je doslovno na samom početku, jer je već u 1. minuti Dražen Bobinec postigao prvi od svoja tri pogotka. No, ZET se tu nije zaustavio, pa je već do poluvremena pet puta matirao samoborskog vratara, te tako u ranoj fazi riješio susret. Trener Bašić je na poluvremenu napravio dvije izmjene, zatim vrlo brzo i treću, pa je Samobor djelovao nešto bolje u nastavku, ali ipak nedovoljno da izbjegne najteži poraz sezone. Domaći su imali vrlo visoki postotak iskorištenih prilika, te su tako uzvratili Samoboru za peticu iz jesenskog dijela prvenstva. Treba napomenuti da je Samobor nastupio bez braće Raić i prvog vratara Fabijana što je sigurno utjecalo na njihovu igru.