JŽL - 4. kolo: Iskra Zelina - Sava 3:3

Ipak pravedno

Iako su domaćini dominirali većim dijelom utakmice, gosti su opasno priprijetili. Poveli su s 1:0, a i deset minuta prije kraja vodili su 3:2. No, domaćini su ipak uspjeli izjednačiti i tako utakmicu privesti pravednom ishodu.

STRIJELCI: 0:1 - Adamić (6), 1:1 - Petnavć (8), 2:1 - Kralj (40 - 11m), 2:2 - Adamić (43. - 11m), 2:3 - Ljubej (62), 3:3 - Kralj (80).

A.J.

Samobor - Hrvatska 1:7

Dobra provjera pred susret s Estonijom

Nogometaši Samobora ugostili su u srijedu, 4. rujna reprezentaciju Hrvatske koja se priprema za nastup protiv Estonije, u sklopu kvalifikacija za Europsko nogometno prvenstvo. Naši su reprezentativci, kako se i očekivalo, porazili Samoborce sa 7:1 (3:1) propustivši pritom realizirati još bar deset izglednih prilika.

Poslije utakmice slektor reprezentacije Barić je izjavio:

"Tomas i Petrić su bili odlični, Tapalović vrlo dobar. Za postavu koja je počela utakmicu mislio sam da će biti udarna s Estoncima, no ogled u Samoboru natjerao me da promijenim razmišljanje. Dvojica ili trojica igrača koji su zaigrali u nastavku ući će u momčad. Pristupom većine sam zadovoljan, no brine me što smo promašili tako puno prigoda"

SAMOBOR - HRVATSKA 1:7

SAMOBOR - Igralište Samobora. Gledatelja 2000. Vrijeme lijepo. Sudac Kožarec (Domaslovec).

Strijelci: 0:1 - Vugrinec (26), 0:2 - T. Marić (29, Šimić), 0:3 - Babić (43), 1:3 - Tomljenović (49, Merkl), 1:4 - Olić (60, Šarić), 1:5 - Petrić (63), 1:6 - N. Kovač (84, Olić), 1:7 - Petrić (87, Vranješ).

SAMOBOR: Fabijan - Zeljković, Čičko, Cesarec - Dolić, Jurković, , Raić, D. Horvat - Kovačić - Deak, Merkl. Još su igrali Pintar, Rašić, Tomljenović, Puškarić, I. Horvat, Štulec, Barbić, Jordan. Trener Stjepan Bašić

HRVATSKA: Pletikosa (od 46. Butina) - Tokić, Šimić (od 46. Tomas), Živković - Šarić, Vugrinec (od 46. Vranješ), Leko (od 46. Tapalović), S. Marić (od 46. N. Kovač), Babić (od 46. Hrman) - T. Marić (od 46. Olić), Rapaić (od 37. Petrić). Izbornik Otto Barić

Crveni karton: Štulec (62) - Samobor je od 65. minute dogovorom nastavio s 11 igrača.