21.03.2014.

52. regionalno hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

11 Samoboraca na državnom natjecanju

52. regionalno hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Na 52. regionalnom hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa (Samobor, 10. - 14. ožujka), Glazbena škola Ferdo Livadić bila je domaćin u disciplini drvenih puhača (flauta, klarinet, saksofon, oboa i fagot). Na otvorenju je, uz mnogobrojnu publiku koja je došla bodriti svoje kandidate, sve nazočne pozdravila i otvorila natjecanje u ime Grada Samobora zamjenica gradonačelnika Sanja Horvat Iveković.

Kroz pet dana natjecanja pred stručnim ocjenjivačkim sudom i publikom svoje umijeće sviranja pokazalo je oko 170 natjecatelja iz četrdesetak glazbenih škola sjeverne regije.

Osim u disciplinama flaute, klarineta i saksofona, učenici GŠ Ferdo Livadić natjecali su se i u sljedećim disciplinima: udaraljke, dječji višeglasni zbor, violina i violončelo. Od ukupno 18 prijavljenih kandidata, 11 prvonagrađenih steklo je pravo odlaska na državno natjecanje, koje se ove godine održava u tri grada: Zagrebu, Velikoj Gorici i Samoboru, od 5. do 12. travnja 2014., raspoređeno po instrumentima.

Svima čestitamo na izvrsnim rezultatima, a prvonagrađenima želimo puno uspjeha na državnom natjecanju.

Z.M.

Rezultati Učenika GŠ Ferdo Livadić

UDARALJKE:

Luka Ivir - I. kategorija - I. nagrada

Franko Štrbac - I. kategorija - I. nagrada

Janko Adamek - III. kategorija - I. nagrada

Morana Vugrin - III. kategorija - II. nagrada

Nastavnik: Goran Gorše

Uz klavir: Antonija Kosić

DJEČJI VIŠEGLASNI ZBOR - II. kategorija - II. nagrada

Nastavnica: Stanka Košćak

Uz klavir: Željka Spinčić

VIOLINA

Petra Barbarić - II. kategorija - I. nagrada

Nastavnica: Zdenka Japec

Uz klavir: Antonija Kosić

Tanja Felja - II. kategorija - I. nagrada

Nastavnica: Martina Razum

Uz klavir: Antonija Kosić

KONTRABAS

Ivan Dominik Stepić - III. kategorija - I. nagrada

Nastavnik: Oleg Gourskii

Uz klavir: Robert Batelić

VIOLONČELO

Dina Čajević Glojnarić - I. kategorija - III. nagrada

Nastavnica: Nikolina Tičinović Čavrag

Uz klavir: Antonija Kosić

FLAUTA

Nikolina Hapač - III. kategorija - I. nagrada

Klara Debeljak - I. kategorija - II. nagrada

Nastavnica: Ivana Štrbac

Uz klavir: Antonija Kosić

KLARINET

Ana-Maria Klasan - I. kategorija - I. nagrada

Filip Mikuša - V. kategorija - I. nagrada

Nastavnica: Vesna Radinčić

Uz klavir: Robert Batelić

Dorijan Mihalić - I. kategorija - I. nagrada

Lucija Bošković - III. kategorija - II. nagrada

(prvoplasirana u III. kategoriji, I. nagrada nije dodijeljena)

Nastavnik: Mihael Paar

Uz klavir: Robert Batelić

SAKSOFON

Jan Tominić - I. kategorija - I. nagrada

Agata Živoder - III. kategorija - II. nagrada

Matea Mihalić - III. kategorija - II. nagrada

Nastavnik: Tomislav Žužak

Uz klavir: Robert Batelić

 

52. regionalno hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Arhiva 2014

2019

2018

2017

2016

2015

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002