13.03.2011.

49. regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Samoborci među najboljima

49. regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Na 49. regionalnom hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, održanom 8. i 9. ožujka, Glazbena škola Ferdo Livadić bila je domaćin u disciplini solo pjevanja. Uz mnogobrojnu publiku koja je došla bodriti svoje kandidate, otvorenju su prisustvovali zamjenik gradonačelnika Hrvoje Frankić, u ime Ministarstva znanosti obrazovanja i športa viša stručna savjetnica za umjetničko obrazovanje pri Upravi za srednje obrazovanje Katarina Grgec, u ime Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga tajnik društva Josip Burjan te akademski slikar i klarinetist Mihovil Dorotić, koji je za ovu svečanost oslikao zid u dvorani Glazbene škole.

Osim u disciplini pjevanja, učenici Glazbene škole Ferdo Livadić natjecali su se i u disciplinama tambure, glasovir i gitara.

Prvonagrađeni stječu pravo odlaska na državno natjecanje u Dubrovnik (11. - 16. travnja).

Stjepan Stanić

Rezultati učenika GŠ Ferdo Livadić

Tambure-bisernica

Maja Krištofić (I. kategorija) - I. NAGRADA

Nastavnica: Petra Vojvodić

Jelena Tompak (II. kategorija ) - I. NAGRADA

Nastavnica: Marija Šerić

Katarina Lucija Vuković (II. kategorija) - I. NAGRADA

Nastavnica: Petra Vojvodić

Marko Blašković (II. kategorija) - I. NAGRADA

Nastavnica: Marija Šerić

Uz glasovir: Silvija Kalšan

Tambure - brač

Mia Dragozet (I. kategorija) - I. NAGRADA

Valentina Mezdić (III. kategorija) - I. NAGRADA

Nastavnica: Petra Vojvodić

Uz glasovir: Silvija Kalšan

Gitara

Marta Faullend Heferer (II. kategorija) - I. NAGRADA

Rea Bilić (I. kategorija) - III. NAGRADA

Fran Bišćan (I. kategorija) - III. NAGRADA

Mirta Bujan (I. kategorija) III. NAGRADA

Marija Crljen (I. kategorija) - III. NAGRADA

Nastavnica: Vesna Faullend Heferer

Pjevanje

Daniel Cvetković (I. kategorija) - I. NAGRADA

Matea Mužinić (III. kategorija) - II. NAGRADA

Viktorija Đurđek (II. kategorija) - II. NAGRADA

Ivan Sedak-Benčić (II. kategorija) - II. NAGRADA

Anthea Barać (I. kategorija) - III. NAGRADA

Nastavnica: Branka Cvetković

Uz glasovir: Tina Klak

Glasovir

Sven Brajković (II. kategorija) - II. NAGRADA

Nastavnica: Marijeta Zdunić Knotek

 

49. regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Arhiva 2011

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002